Стильна трикотажна шапка з закотом Шаді, розмір 54-58 см
- Готово до відправки
- Код: шади флип слива
480 ₴
418 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двошарова шапка, виготовлена зі щільного італійського трикотажу з додаванням синтетичних волокон.
Подовжена модель, широкий закот, зручна посадка.
| Розмір | 56см-60см |
| Склад | Бавовна 50%, вовна 20%, акрил 30% |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CASKONA |
| Глибина | 22 см |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Розмір головного убору | 55-56 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Сливовий |
| Стан | Новий |
| Обхват | 23 см |
| Склад | Бавовна 50%, шерсть 20%, акрил 30% |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип | Шапка трикотажна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 418 ₴




