Стильна шапка з закотом Ruby, розмір 54-58 см
- Готово до відправки
- Код: каскона руби смоук
369 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна жіноча шапка-біні (шапка — лопата) з якісного трикотажу, подвійна, еластична та приємна на дотик.
Можна носити з верхівкою, що стирчить, та закоченою. Універсальний розмір і модель, яка підходить під будь-який стиль одягу
| Розмір | 56см-60см |
| Склад | Бавовна 50%, вовна 20%, акрил 30% |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CASKONA |
| Країна виробник | Україна |
| Глибина | 23 см |
| Обхват | 22 см |
| Стать | Жіноча |
| Склад | Хлопок 50%, шерсть 20%, акрил 30% |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір головного убору | 54-58 |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Тип | Шапка трикотажна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴




