Вентилятор Домовент 125 ВКО Побутовий для ванної кімнати витяжний внутрішньоканальний для туалетів
- Готово до відправки
- Код: домовент 125 вко
650 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор Домовент 125 ВКО Побутовий для ванної кімнати витяжний внутрішньоканальний для туалетів
Вентилятори 125 ВКО застосовуються для постійної або періодичної вентиляції приміщень.
Працюють на приплив або витяжку повітря залежно від варіанту встановлення вентилятора.
Застосовуються в системах вентиляції з малим опором для переміщення малих і середніх потоків повітря на невеликі відстані. Монтуються із системами ПВХ або гнучких каналів.
Корпус і крильчатка виготовляються з високоякісного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету. Ступінь захисту IP X4.
Двигун із низьким енергоспоживанням. Двигун може працювати безперервно, обладнаний захистом від перегрівання й не потребує обслуговування.
Керування ручне (від зовнішнього вимикача або за допомогою тиристорного регулятора) або автоматичне (за допомогою електронного блока керування).
Встановлюються в канал діаметром 125 мм.
Під час монтажу з гнучкими повітропроводами кріпляться за допомогою хомутів.
Для збільшення напору повітря можна встановити два вентилятори послідовно.
Технічні характеристики:
| Напруга, В: | 220-240 |
| Частота струму, Гц: | 50 |
| Потужність, Вт: | 16 |
| Продуктивність м3/год: | 188 |
| Рівень шуму, дБ (А) 3 м: | 38 |
Споживаний струм, А:0.100
Швидкість врощування, хв-1:2400

| Модель | Розміри, мм | |||
| ØD | ØD1 | L | L1 | |
| Домовент 125 ВКО | 125 | 129 | 93 | 31 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Витрата повітря | 188 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 129 мм |
| Глибина | 91 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Ширина | 129 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴










