Вентилятор внутрішньоканальний Домовент побутової Ø 100 на приплив і витяжку 100ВКО вентилятор для повітроводу d100
- Готово до відправки
- Код: домовент 100 вко
554 ₴
Вентилятор внутрішньоканальний Домовент побутової Ø100 на приплив і витяжку 100ВКО вентилятор для повітроводу d100
Вентилятори 100 ВКО застосовуються для постійної або періодичної вентиляції приміщень.
Працюють на приплив або витяжку повітря залежно від варіанту встановлення вентилятора.
Застосовуються в системах вентиляції з малим опором для переміщення малих і середніх потоків повітря на невеликі відстані. Монтуються із системами ПВХ або гнучких каналів.
Корпус і крильчатка виготовляються з високоякісного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету. Ступінь захисту IP X4.
Двигун із низьким енергоспоживанням. Двигун може працювати безперервно, обладнаний захистом від перегрівання й не потребує обслуговування.
Керування ручне (від зовнішнього вимикача або за допомогою тиристорного регулятора) або автоматичне (за допомогою електронного блока керування).
Встановлюються в канал діаметром 100 мм.
Під час монтажу з гнучкими повітропроводами кріпляться за допомогою хомутів.
Для збільшення напору повітря можна встановити два вентилятори послідовно.
| Напруга, В: | 220-240 |
| Частота струму, Гц: | 50 |
| Потужність, Вт: | 14 |
| Продуктивність м3/год: | 105 |
| Рівень шуму, дБ (А) 3 м: | 37 |
Споживаний струм, А: 0.085
Швидкість врощування, хв-1: 2300
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Витрата повітря | 105 куб.м/год |
| Спосіб установки | Канальний |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 104 мм |
| Ширина | 104 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
- Ціна: 554 ₴









