Витяжний вентилятор Домовент 125 с1 Побутовий вентилятор для ванної кімнати витяжної для витяжки
- Готово до відправки
- Код: Домовент 125 С1
620 ₴
Побутовий вентилятор Домовент 125 С призначений для вентиляції невеликих і середніх приміщень. Є можливість настінного монтажу за допомогою шурупів. Корпус виготовлений з АБС-пластику. Постачається із сіткою проти комах. Призначений для монтажу у вентиляційні шахти та повітроводи діаметром 125 мм.
Вентилятори 125 С/С1 застосовуються для постійної або періодичної витяжної вентиляції приміщень.
Застосовуються в системах із малим опором для переміщення малих і середніх потоків повітря на невеликі відстані.
Корпус і крильчатка виготовляються з високоякісного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету. Ступінь захисту IP 34.
Надтонка лицьова панель із захисною сіткою від комах.
Модель С1 має укорочений патрубок.
Двигун із низьким енергоспоживанням. Двигун може працювати безперервно, обладнаний захистом від перегрівання й не потребує обслуговування.
Встановлюються в прорізі вентиляційної шахти або з'єднуються з гнучкими повітроводами діаметром 125 мм.
Монтуються в стіну або стелю за допомогою шурупів.
Технічні характеристики:
| Напруга, В: | 220-240 |
| Частота струму, Гц: | 50 |
| Потужність, Вт: | 16 |
| Продуктивність м3/год: | 179 |
| Рівень шуму, дБ (А) 3 м: | 44 |

| Модель | Розміри, мм | ||||
| ØD | B | H | L | L1 | |
| Домовент 125 С/С1 | 125 | 176 | 140 | 114/96 | 13 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Витрата повітря | 179 куб.м/год |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 620 ₴









