


Вентилятор для ванної кімнати витяжний побутовий вентилятор Домовент Ø 100 мм настінний/стельовий 100С/С1
- Готово до відправки
- Код: ДОМОВЕНТ 100 С/С1
682 ₴
482 ₴
Вентилятор для ванної кімнати витяжний побутовий вентилятор Домовент Ø 100 мм настінний/стельовий 100С/С1
Побутовий вентилятор Домовент 100 С призначений для вентиляції невеликих і середніх приміщень. Є можливість настінного монтажу за допомогою шурупів. Корпус виготовлений з АБС-пластику. Постачається із сіткою проти комах. Призначений для монтажу у вентиляційні шахти та повітроводи діаметром 100 мм.

Потужність, Вт:14
Споживаний струм, А: 0.085
Швидкість врощування, хв-1: 2300
Продуктивність, м3/год: 94

| Модель | Розміри, мм | ||||
| ØD | B | H | L | L1 | |
| Домовент 100 С/С1 | 100 | 150 | 120 | 108/93 | 12 |
Вентилятори 100 С/С1 застосовуються для постійної або періодичної витяжної вентиляції приміщень.
Застосовуються в системах із малим опором для переміщення малих і середніх потоків повітря на невеликі відстані.
Корпус і крильчатка виготовляються з високоякісного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету. Ступінь захисту IP 34.
Надтонка лицьова панель із захисною сіткою від комах.
Модель С1 має укорочений патрубок.
Двигун із низьким енергоспоживанням. Двигун може працювати безперервно, обладнаний захистом від перегрівання й не потребує обслуговування.
Встановлюються в прорізі вентиляційної шахти або з'єднуються з гнучкими повітропровідами діаметром 100 мм.
Монтуються в стіну або стелю за допомогою шурупів.
Побутові вентилятори призначені для примусового механічного припливу та витяжки повітря в будинках і квартирах.
Вентилятори встановлюються безпосередньо в проріз вентиляційної шахти або монтуються в системи повітроводів і вентиляційних каналів.
Зазвичай побутові вентилятори встановлюються в приміщеннях із найбільшим рівнем забруднення та вологості повітря: у санвузлах, ванних кімнатах, кухнях.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Виробник | Домовент |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Витрата повітря | 94 куб.м/год |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Колір | Білий |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 93 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 81 мм |
- Ціна: 482 ₴




