Полиця кутова для ванної ANSAN з пластиковими полицями 4-ярусна на телескопічній алюмінієвій трубі 135-260 см PRIMANOVA N17
- Готово до відправки
- Код: полка прима нерж н02
1 250 ₴
1 097 ₴
Полиця кутова для ванної ANSAN з пластиковими полицями 4-ярусна на телескопічній алюмінієвій трубі 135-260 см PRIMANOVA N17
Кутові полиці PRIMANOVA на телескопічній трубі від турецького виробника "ANSAN" — ідеальний варіант для ванної кімнати для швидкого монтажу, що не потребує інструменту. Встановлення в розпір.
Каркас (трубка) виготовлений з антикорозійного алюмінієвого матеріалу
Підходить для всіх стандартних ванних кімнат.
Висота виробу 135 - 260 см
У комплекті 4 пластикові полиці з регулювальною висотою та отворами для зливання води, 1 мильниця з різними варіантами розміщення.
Стримане використання полиць підійде під будь-який стиль ванної кімнати, збереже стіни та стелю від пошкодження й допоможе в організації простору та розміщення всього приладдя.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | кутова |
| Форма етажерки | кутова |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Кількість ярусів (полиць) | 4 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Білий |
| Колір покриття | Білий |
| Виробник | Ansan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 245 мм |
| Глибина | 245 мм |
| Висота | 260 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | Алюміній |
| Полиці | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 1 097 ₴










