ПАРІКМАХЕР Змішувач Haiba Mars ялинка з лійкою 014, "парикмахахер"
- Готово до відправки
- Код: А хайба марс парикм 014
1 800 ₴
1 634 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Латунний змішувач із витяжною лійкою.
Характеристики:
Принцип змішування: картриджний (40 мм)
Тип монтажу: вертикальний
Матеріал: латунь
Покриття: хром
Колір: хром
Кріплення: 2-я шпилька
Додаткові характеристики: комплектується підводкою для змішувача 45 см. розтяжним шлангом, лійкою, кріплення — шпилька.
Можливе використання як для кухні, так і для перукарень
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Монтаж | На виріб |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Висувний вилив | Ні |
| Поверхня | Глянцева |
| Матеріал | Латунь |
| Керування | Одноважільний |
| Тип виливу | Висувний, Поворотний |
| Довжина виливу, см | 22 см |
| Особливості | З режимом душ/строю |
| Висота змішувача (см) | 15,5 |
| Новий — б/у | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Ні |
| Душовий шланг | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 220 мм |
| Висота виливу | 100 мм |
| Висота | 155 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Довжина шланга | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Душевий шланг | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 634 ₴













