

Вентилятор витяжний 100 С1Т з таймером Побутовий вентилятор Домвент з таймером вимкнення 100 СТ
- Немає в наявності
- Код: ДОМОВЕНТ 100 ст
480 ₴
Вентилятор витяжний 100 С1Т з таймером Побутовий вентилятор Домвент з таймером вимкнення 100 СТ
Побутовий вентилятор Домовент 100 С призначений для вентиляції невеликих і середніх приміщень. Є можливість настінного монтажу за допомогою шурупів. Корпус виготовлений з АБС-пластику. Постачається із сіткою проти комах. Призначений для монтажу у вентиляційні шахти та повітропроводи діаметром 100 мм.
Автоматичне керування (за допомогою електронного блока керування за допомогою таймера затримки вимкнення «Т»)

| Модель | Розміри, мм | ||||
| ØD | B | H | L | L1 | |
| Домовент 100 С/С1 | 100 | 150 | 120 | 108/93 | 12 |
Вентилятори 100 С/С1 застосовуються для постійної або періодичної витяжної вентиляції приміщень.
Застосовуються в системах із малим опором для переміщення малих і середніх потоків повітря на невеликі відстані.
Корпус і крильчатка виготовляються з високоякісного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету. Ступінь захисту IP 34.
Надтонка лицьова панель із захисною сіткою від комах.
Модель С1 має укорочений патрубок.
Двигун із низьким енергоспоживанням. Двигун може працювати безперервно, обладнаний захистом від перегрівання й не потребує обслуговування.
Встановлюються в прорізі вентиляційної шахти або з'єднуються з гнучкими повітропровідами діаметром 100 мм.
Монтуються в стіну або стелю за допомогою шурупів.
Побутові вентилятори призначені для примусового механічного припливу та витяжки повітря в будинках і квартирах.
Вентилятори встановлюються безпосередньо в проріз вентиляційної шахти або монтуються в системи повітроводів і вентиляційних каналів.
Зазвичай побутові вентилятори встановлюються в приміщеннях із найбільшим рівнем забруднення та вологості повітря: у санвузлах, ванних кімнатах, кухнях.
Продуктивність вентилятора розраховується з огляду на обсяг приміщення й мінімальну кратність повітрообміну.
Кількість вентиляційного повітря визначається для кожного приміщення окремо з урахуванням наявності шкідливих домішок (речовин) або задається за результатами раніше проведених досліджень. Якщо характер і кількість шкідливих домішок (речовин) не піддаються обліку, повітрообмін визначають за кратністю:
L = Vпом * Kр (м3/ч),де Vпом — об'єм приміщення, м3;
Кр — мінімальна кратність повітрообміну, 1/год, див. таблицю кратності повітрообміну.
Як визначити об'єм приміщення?
Необхідно розрахувати загальний обсяг приміщення в кубічних метрах.
Для цього використовується проста формула:
A x B x H = V (м3)

Наприклад: приміщення завдовжки 7 м, завширшки 4 м і заввишки 2,8 м. Для визначення об'єму повітря, необхідного для вентиляції цього приміщення, розраховуємо обсяг кімнати: 7 х 4 х 2,8 = 78,4 м3. Потім, використовуючи наведені нижче таблиці рекомендованої кратності повітрообміну, визначає необхідну продуктивність вентилятора.
Таблиця кратень повітрообміну:
| Побутові приміщення | Кратність повітрообміну |
| Жила кімната (в квартирі або гуртожитку) | 3 м3/ч на 1м2 житлових приміщень |
| Кухня квартири або гуртожитку | 6-8 |
| Ванна кімната | 7-9 |
| Душова | 7-9 |
| Туалет | 8-10 |
| Прачкова (побутова) | 7 |
| Гардеробна кімната | 1,5 |
| ладова | 1 |
| Гараж | 4-8 |
| Погреб | 4-6 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 94 куб.м/год |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Таймер вимкнення | Так |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 93 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
- Ціна: 480 ₴




