


Змішувач для умивальника Haiba NIKAS 001 (HB0868) латунний литий Змішувачі для рукомийника
- Готово до відправки
- Код: Haiba NIKAS 001 (HB0868)
1 123 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Змішувач для умивальника Haiba NIKAS 001 (HB0868) латунний литий Змішувачі для рукомийника»
Змішувач для умивальника Haiba NIKAS 001 (HB0868) латунний литий Змішувачі для рукомийника
Змішувач для умивальника Haiba NIKAS 001 (HB0868)

- Матеріал: Латунь
- Цвет: Сталевий
- Гарантія: 5 років
- Тип керування: Одноважільний
- Способ монтажа: На изделие
- Змішування води: Картридж
- Комплектація Аератор Neoperl, гнучка підводка з неіржавкої сталі (450 мм, 1/2"), кріпильна шпилька, гумові прокладки
- Тип підведення: Гнучкий
- Розмір картриджа: 35
- Тип излива: Литий
- Тип кріплення: Шпилька
- Покриття: Хром
- Дизайн: Класичний
- Гнучка підводка в комплекті: Да
- Країна бренда: Китай
- Висота (мм): 110
- Висота виливу (мм): 60
- Довжина виливу (мм): 100
- Серия: Nikas
- Донний клапан: Немає
- Країна виробник: Китай
Якщо ви маєте ще питання або потрібна додаткова інформація, не соромтеся шукати!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 0 град. |
| Монтаж | На виріб |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Назва | Змішувач для умивальника Haiba NIKAS 001 (HB0868) латунний литий Змішувачі для рукомийника |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 100 мм |
| Висота виливу | 60 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| тип кріплення | на шпильці |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Загальна довжина (мм) | 190 |
| Колекція | Hansberg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 123 ₴





