


Реле тиску механічне для насоса VODOMET MS-1 1/4", 1,4-2,8 бара автоматика для гідрафора
- Готово до відправки
- Код: реле VODOMET MS-1
249 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Реле тиску механічне для насоса VODOMET MS-1 1/4", 1,4-2,8 бара автоматика для гідрафора
Автоматичне реле тиску для автоматизації роботи насоса.
Забезпечує стабільний тиск води. Тиск регулюється гайкою.
Реле тиску призначається для автоматизації роботи насоса, включно з ним у разі падіння тиску нижче за встановленої межі та вимикаючи у разі досягнення верхньої межі тиску.

Технічні характеристики:
• Потужність електродвигуна, кВт: до 1.5
• Максимальна сила струму, А: 12
• Настроювання тиску увімкнення, бари: 1,4 -2,8
• Різь: внутрішня
• Діаметр різі: 1⁄4|
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і комплектацію, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Словенія |
| Виробник | VODOMET |
| Робочий діапазон | 2.8 бар |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP65 |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип запчастини | Реле |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | полімер |
| Країна реєстрації бренду | Словлення |
| З'єднання реле | 1/4" |
| Діапазон тиску | 1,4 - 2,8 Бар |
| Основні | |
| Назва | Реле тиску механічне для насоса VODOMET MS-1 1/4", 1,4-2,8 бара автоматика для гідрафора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴




