Душова система у ванну комбінований колір хром / чорна із змішувачем Qtap Grand QTGRABCR1004
- Готово до відправки
- Код: SD00039609
5 349 ₴
5 236 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова система у ванну комбінований колір хром / чорна із змішувачем Qtap Grand QTGRABCR1004
Душова система Qtap Grand BCR 1004 забезпечить максимально комфортне приймання душу.
Вона складається з душової стійки з фіксованим верхнім і гнучким ручним душем, а також змішувача.
Тривалий термін експлуатації забезпечує не схильна до впливу іржі, довговічна, зносостійка латунь, з якої виготовлений виріб. Хромоване покриття з чорними вставками надає виробу оригінального зовнішнього вигляду, тому система стане яскравим акцентом у ванній кімнаті.

Характеристики душової системи Qtap Grand BCR 1004 (арт. QTGRABCR1004)
- Бренд: Qtap
- Матеріал: Латунь
- Цвет: Хром/Чорний
- Вага (брутто): 5,3 кг
- Вага нетто): 3,95 кг
- Гарантія: 60 місяців
- Тип монтажа: Настінний
- Висота душової стійки: 950-1350 мм
- Габарити (ВхШхД): 950-1350х260х520 мм
- Габарити упаковки: 130х700х310 мм

- Довжина виліву: 181 мм
- Довжина кронштейна для верхнього душу: 390 мм
- Довжина шланга: 1500 мм
- Діаметр картриджа: 35 мм
- Діаметр лійки:
- Ручний душ: 120х105 мм
- Верхній душ: 190х260 мм
- Комплектація Змішувач, кронштейн для верхнього душу, лійка для верхнього душу, кронштейн для ручного душу, лійка для ручного душу, душовий шланг, душова стійка, кріпильні деталі.
- Кількість режимів перемикання лійки: Ручний душ: 3. Верхній душ: 1
- Кількість споживачів: 3
- Країна реєстрації бренда: Чехия
- Країна-виробник: Чехия
- Серия: Grand
- Поверхня: Глянсова
- Робочий тиск: До 3 бар
- Система запобігання скручуванню шланга: Є
- Тип вилива: Поворотний
- Тип керування: Одноважільний
- Форма лійки: Ручний душ: прямокутний.
- Верхній душ: прямокутний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Встановлення | Пристінна, Настінна |
| Кількість режимів струменя | 3 |
| Колір | Чорний |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Вага | 5.3 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Назва | Душова система у ванну комбінований колір хром / чорна із змішувачем Qtap Grand QTGRABCR1004 |
| Бренд | Qtap |
| Форма верхнього душу | Прямокутна |
| Розмір верхнього душу, см | 26 |
| Висота штанги, см | 135 |
| Довжина кронштейна, см | 39 |
| Монтаж | Зовнішній |
| Країна-виробник товару | Чехия |
| Комплектація | |
| Верхній душ | Так |
| Ручний душ | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Шланг | Так |
| Душова штанга | Так |
| Термостат | Ні |
| Вилив | Так |
| Змішувач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 950 мм |
| Висота | 1350 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Діаметр | 520 мм |
| Довжина шланга | 1500 мм |
| Додаткові функції | |
| Ручний душ регульований по висоті | Так |
| Ручний душ регульований по нахилу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Латунь |
| Тип управління | Одноважільний |
| Поверхня | Глянцева |
| Вид монтажу | Настінний |
| Тип виливу | Поворотний |
| Гарантія | 60 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Діаметр лійки, мм | Ручний душ: 120х105. Верхний душ: 190х260 |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Комплектація | Змісник, кронштейн для верхньої душі, лейкемія для верхньої душі, кронштейн для ручної душі, лейкемія для ручної душі, душової шланга, душова стійка, міцність. |
| Габарити упаковки 1, мм | 130х700х310 |
| Серія | Grand |
| Довжина кронштейна для верхнього душу, мм | 390 |
| Кількість режимів перемикання лійки | Ручний душ: 3. Верхній душ: 1 |
| Тип виробу | Душова система |
| Висота душової стійки, мм | 950-1350 |
| Механізм змішування | Картридж |
| Габарити виробу (Дхшхв), мм | 950-1350х260х520 |
| Довжина шланга, мм | 1500 |
| Вага нетто, кг | 3,95 |
| Вага брутто 1, кг | 5,3 |
| Форма лійки | Ручний душ: прямокутний. Верхній душ: прямокутна |
| Артикул | QTGRABCR1004 |
| Мoдель | 1004 |
| Країна-виробник | Чехия |
| Діаметр картриджа, мм | 35 |
| Довжина виливу, мм | 181 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість споживачів | 3 |
| Система запобігання скручуванню шланга | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 236 ₴













