Душова система універсальна Lidz Kubis 1030 зі змішувачем із неіржавкої сталі (10 30 006 15)
- Готово до відправки
- Код: колонна лидз нер 1030
3 800 ₴
3 727 ₴
Душова система універсальна Lidz Kubis 1030 зі змішувачем із неіржавкої сталі (10 30 006 15)
Душова система Lidz Kubis 1005 - змішувач для ванної з неіржавкої сталі марки SUS304, з верхнім тропічним душем і ручною лійкою, вилив на змішувачі поворотний. Виробництво — Польща

Душова штанга (труба) витяжна з регулюванням за висотою, також зроблена з неірж. сталі, перед встановленням штанга регулюється за висотою.

Лійка стельова (тропічний душ) однорежимна, вода з цією лійкою подається в режимі м'який тропічний душ, так само в комплекті лійка ручна однорежимна, лійка кріпиться на бігунок із регулятором висоти та кутом нахилу.

Є система запобігання скручуванню шланга
Перемикнемо на корпусі змішувача ви перемикаєте подавання води з виливу на верхню лійку тропічний душ, на ручну лійку.

Висока якість змішувачів із неіржавкої сталі забезпечена міцним зносостійким матеріалом, безпечним для людини. Змішувачі з неіржавкої сталі мають стильний і сучасний дизайн, надійні та зручні у використанні.

Змішувач для ванни з тропічним душем Lidz Kubis 1005 комплектується:
- змішувач (Матеріал: неіржавка сталь)
- штанга розсувна (Матеріал: неіржавка сталь)
- кріплення штанги (Матеріал: неіржавка сталь)
- лійка стельова верхній душ тропічний дощ (Матеріал: неіржавка сталь)
- лійка ручна ручний душ (Матеріал: неіржавка сталь)
- тримач лійки (Матеріал: пластик)
- шланг 1.5 м (метал) 1 шт
- чашки декоративні (Матеріал: неіржавка сталь)
- ексцентрики (Матеріал: неіржавка сталь)
- ущільнювачі (гума)
Характеристики змішувача:
- Запірний клапан змішувача — керамічний картридж 35 мм
- Робочий тиск до 3 барів
- Висота душової стійки 750-1400 мм
- Діаметр лійки: ручний душ — 80х100 мм, верхній душ — 250х250 мм
- Довжина виливу 12,5 см
- Довжина кронштейна для верхнього душу 360 мм
- Гарантія 20 років

Нами доповнені всі зусилля для подавання точної та справжньої інформації в описі товару. Джерелом інформації є виробник, він залишає за собою право змінювати конструкцію виробів і комплектацію, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення. Допустима похибка в розмірах ± 2%.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал душової системи | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нікель |
| Встановлення | Пристінна |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
| Назва | Душова система універсальна Lidz Kubis 1030 зі змішувачем із неіржавкої сталі (10 30 006 15) |
| Бренд | Lidz |
| Форма верхнього душу | Квадратна |
| Розмір верхнього душу, см | 25 |
| Висота штанги, см | 140 |
| Довжина кронштейна, см | 36 |
| Монтаж | Зовнішній |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Комплектація | |
| Верхній душ | Так |
| Ручний душ | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Шланг | Так |
| Душова штанга | Так |
| Змішувач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1400 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина шланга | 1500 мм |
| Додаткові функції | |
| Ручний душ регульований по висоті | Так |
| Ручний душ регульований по нахилу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Гарантія | 20 років |
- Ціна: 3 727 ₴














