Ручна лійка для душу у ванну кімнату трирежимна 12 см діаметр Topaz NF-2205-00-GRAY
- Готово до відправки
- Код: 000025159
498 ₴
249 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручна лійка для душу у ванну кімнату трирежимна Topaz NF-2205-00-GRAY

- Topaz NF-2205-00-GRAY — Душова лійка
- Матеріал — пластик
- Колір — хром/сірий
- Кількість типів струменя — 3
- Діаметр ручної лійки — 12 см
- Вага — 0.25 кг
- Країна-виробник — Китай

Душові лійки ТМ Topaz — це довговічність, відома якість, новітні технології та можливість створити зручну ванну кімнату. Вони дадуть змогу легко оновити вашу ванну кімнату та насолоджуватися душовими процедурами в новій якості. Душові лійки ТМ Topaz вирізняються функціональністю і простотою застосування. Матеріали, які використовуються для виробництва душових лійок, мають високу якість, що гарантує надійну роботу впродовж багатьох років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Topaz |
| Країна виробник | Китай |
| Тип насадки для душу | Ручний душ |
| Матеріал насадки | Пластик |
| Покриття | Хром |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Кількість режимів струменя | 3 |
| Діаметр душового диску | 104 мм |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Вага | 0.25 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір | Сріблястий |
| Назва | Ручна лійка для душу у ванну кімнату трирежимний діаметр 10,4 см Topaz NF-2205-00-GRAY |
| Бренд | Topaz |
| Кількість режимів, шт. | 3 |
| Матеріал | Пластик |
| Форма лійки | Кругла |
| Діаметр ручної лійки, мм | 104 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Новий — б/у | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ручна лійка |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴









