


Душова лійка добра для ручного душу трьох режимна Globus Lux душові гарнітури ручна лійка
- Готово до відправки
- Код: 000013407
398 ₴
199 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова лійка добра для ручного душу трьох режимна Globus Lux душові гарнітури ручна лійка
Душова лійка Globus Lux NSD-104-1-LUX паковання Blister
Матеріал — пластик
Колір — хром/сірий
Кількість типів струменя — 3
Діаметр ручної лійки — 9
Вага — 0.24 кг
Країна-виробник — Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Globus Lux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип насадки для душу | Ручний душ |
| Матеріал насадки | Пластик |
| Покриття | Хром |
| Кількість режимів струменя | 3 |
| Діаметр душового диску | 90 мм |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Вага | 0.24 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір | Сріблястий |
| Назва | Душова лійка добра для ручного душу трьох режимна Globus Lux душові гарнітури ручна лійка |
| Бренд | Globus Lux |
| Кількість режимів, шт. | 3 |
| Форма лійки | Кругла |
| Діаметр ручної лійки, мм | 90 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Новий — б/у | Новий |
| Додаткові функції | |
| Функція економії води | Так |
| Підходить для проточних водонагрівачів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS пластик |
| Тип | Ручна лійка |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Вага брутто (кг.) | 0.240000 |
| Об'єм (м3) | 0.001944 |
| Країна походження | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴




