


Шланг для душової лійки з підшипником TUCAI FlexoInoxExtensible 175-225 см Шланги для лійки
- Готово до відправки
- Код: 000004470
336 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг для душової лійки з підшипником TUCAI FlexoInoxExtensible 175-225 см Шланги для лійки

Шланг душовий TUCAI Super Flexo Extensible Conic 175-225см (2830) растяжной
Довжина — 175-225 см
Під'єднання — 1/2| x 1/2|
Особливості:
- Тиск 0,7Mpa
- Оборювальна здатність 360°
- Неіржавка сталь
- Антибактеріальне покриття
Матеріал — неіржавка сталь/EPDM
Колір — хром
Вага — 0.480 кг
Виробник — Іспанія
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Виробник | Tucai |
| Матеріал шланга | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 1750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Шланг для душової лійки з підшипником TUCAI FlexoInoxExtensible 175-225 см Шланги для лійки |
| Вага брутто (кг.) | 0.400000 |
| Об'єм (м3) | 0.000960 |
| Довжина (см.) | 225 |
| Основні | |
| Робочий тиск | 4 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -3 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 150 |
| Середовище робоче | Вода |
| Призначення гнучкої підводки | Для змішувачів, Для биде |
| Тиск на розрив, більше | 7 бар |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Зовнішня різьба | 1/2" |
| Внутрішня різь | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336 ₴




