Змінні картриджі та фільтрувальні матеріали OCEAN Картриджі для очищення води Вбиває бактерії
- Готово до відправки
- Код: ХОХО
865 ₴
432,50 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змінні картриджі та фільтрувальні матеріали OCEAN Картриджі для очищення води Вбиває бактерії

Змінні картриджі забезпечують очищення й убиває бактерії.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ocean |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр, Фільтр зворотного осмосу, Пом'якшувач води |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Висота | 25 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
| Стан | Новий |
| Рейтинг фільтрації | 10 мкм |
| Назва | Змінні картриджі та фільтрувальні матеріали OCEAN Картриджі для очищення води Вбиває бактерії |
| Користувальницькі характеристики | |
| матеріал | поліпропіленове волокно, нитка з поліпропіленового волокна |
| призначення | для очищення холодної води від хутро. домішок |
| типорозмір | 2,5х10" |
| ресурс | до 10000 л |
| Швидкість фильтрації | 8 л/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 432,50 ₴











