
Картридж поліпропіленовий для фільтра Ecosoft 2,5"x10" 20 мкм Картридж для води зі спіненого поліпропілену
- Готово до відправки
- Код: пена 20
55 ₴
54,45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Картридж поліпропіленовий для фільтра Ecosoft 2,5"x10" 20 мкм Картридж для води зі спіненого поліпропілену

Прозора вода, захист побутової техніки, сантехніки, труб, основного фільтра
Очищає воду від механічних домішок — пісок, мул, бруд, іржа.
Стабільні характеристики за вмістом частинок Для виробництва використовується європейський поліпропілен.
Заміна картриджа — кожні 3-6 місяців
Ресурс 10 000 литров Пропускна здатність 2500 л/год
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ Ресурс 10 000 літрів Висока ефективність очищення Стабільні характеристики щільності намотування Якісна нитка від українського виробника
ПОВЗОВАНІ Сім'я з 3 осіб, які живуть і вдома, або квартири з 1 санвузлом.
ЩО ЗМЕЄТЬСЯ З ПОЯВЛЕННЯМ ФІЛЬТРУ? Ви будете із задоволенням приймати душ або ванну в чистій і прозорій воді. Форсунки душової воронки тішитимуть гарним напором. Ваша система опалення та сантехніка слугуватимуть вам довше. Картриджі в фільтрі для питної води на кухні можна буде рідше замінювати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Висота | 25 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
| Стан | Новий |
| Рейтинг фільтрації | 10 мкм |
| Назва | Картридж поліпропіленовий для фільтра Ecosoft 2,5"x10" 20 мкм Картридж для води зі спіненого поліпропілену |
| Користувальницькі характеристики | |
| матеріал | поліпропіленове волокно, нитка з поліпропіленового волокна |
| призначення | для очищення холодної води від хутро. домішок |
| типорозмір | 2,5х10" |
| ресурс | до 10000 л |
| Швидкість фильтрації | 8 л/хв |
- Ціна: 54,45 ₴




