
Лійка для ручного душу пластикова хромована без режимів для ванної кімнати Ліні душові
- Готово до відправки
- Код: Лейка для душа Lidz
199 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лійка для ручного душу пластикова хромована без режимів для ванної кімнати Ліні душові
Лійка для душу пластикова хромована без режимів, круглої форми
Довжина лійки 200 мм, ширина 75 мм
Виріб виготовлений з ударостійкої пластмаси зі спеціальним металевим покриттям, яке не потребує спеціального догляду.
Однією з переваг є невелика маса, що гарантує цілісність ванни в разі падіння лійки.
Працює в одинарному режимі розпилення води. У кожен отвір вставлена дюза, що запобігає утворенню вапняного нальоту.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і деталей, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Китай |
| Тип насадки для душу | Ручний душ |
| Матеріал насадки | Пластик |
| Покриття | Хром |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Діаметр душового диску | 75 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Вага | 0.1 кг |
| Назва | Лійка для ручного душу пластикова хромована без режимів для ванної кімнати Ліні душові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴




