
Лійка для верхнього тропічного душу Zerix D100 мм пластикова кругла для душових кабін стельова
- Готово до відправки
- Код: ZERIX SH-80
222 ₴
172 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лійка для верхнього тропічного душу Zerix D100 мм пластикова кругла для душових кабін стельова

Діаметр 100 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип насадки для душу | Верхній душ |
| Матеріал насадки | Пластик |
| Покриття | Хром |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Діаметр душового диску | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Назва | Лійка для верхнього тропічного душу Zerix D100 мм пластикова кругла для душових кабін стельова |
| Додаткові функції | |
| Підходить для проточних водонагрівачів | Так |
| Комплектація верхнього душу | |
| Шарнір | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 172 ₴




