
Гнучкі шланги для під'єднання води Гнучка підводка SD Forte ВН 80 см гайка штуцер Оплетка нейлон
- Немає в наявності
- Код: 80 cm шланг
111 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гнучкі шланги для під'єднання води Гнучка підводка SD Forte ВН 80 см гайка штуцер Оплетка нейлон

Обшивка не чорниця не цвіте, якісний європейський шланг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 800 мм |
| Назва | Гнучкі шланги для під'єднання води Гнучка підводка SD Forte ВН 80 см гайка штуцер Оплетка нейлон |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Зовнішня різьба | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Силікон, неіржавке обплетення, гума |
| Робоче середовище | Вода |
| Гарантія | 24 мес. |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Серія | SF381W |
| Розмір підключення | 1/2" |
| Різьба | Внутрішня/Внутрішня |
| Вид підключення | Різьба |
| Тип виробу | Гнучка підводка |
| Вага нетто, кг | 0,083 |
| Артикул | SF381W20 |
| Бренд | SD Forte |
| Довжина шланга, см | 80 |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 111 ₴




