
Гнучкі шланги для під'єднання води Гнучка підводка SD Forte ВВ 150 см Оплетка нейлон антикорозія
- Готово до відправки
- Код: 150 cm шланг
149 ₴
147,51 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гнучкі шланги для під'єднання води Гнучка підводка SD Forte ВВ 150 см Обплетення нейлон антикорозія

Обшивка не чорниця не цвіте, якісний європейський шланг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 1500 мм |
| Назва | Гнучкі шланги для під'єднання води Гнучка підводка SD Forte ВВ 150 см Оплетка нейлон антикорозія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Силікон, неіржавке обплетення, гума |
| Робоче середовище | Вода |
| Гарантія | 24 мес. |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Серія | SF381W |
| Розмір підключення | 1/2" |
| Різьба | Внутрішня/Внутрішня |
| Вид підключення | Різьба |
| Тип виробу | Гнучка підводка |
| Вага нетто, кг | 0,083 |
| Артикул | SF381W20 |
| Бренд | SD Forte |
| Довжина шланга, см | 150 |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147,51 ₴




