
Гнучкі шланги для під'єднання води Гнучка підводка SD Forte ВВ 100 см Оплетка нейлон антикорозія
- Немає в наявності
- Код: 100 cm шланг
118 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гнучкі шланги для під'єднання води Гнучка підводка SD Forte ВВ 100 см Обплетення нейлон антикорозія

Обшивка не чорниця не цвіте, якісний європейський шланг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 1000 мм |
| Назва | Гнучкі шланги для під'єднання води Гнучка підводка SD Forte ВВ 100 см Оплетка нейлон антикорозія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Силікон, неіржавке обплетення, гума |
| Робоче середовище | Вода |
| Гарантія | 24 мес. |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Серія | SF381W |
| Розмір підключення | 1/2" |
| Різьба | Внутрішня/Внутрішня |
| Вид підключення | Різьба |
| Тип виробу | Гнучка підводка |
| Вага нетто, кг | 0,083 |
| Артикул | SF381W20 |
| Бренд | SD Forte |
| Довжина шланга, см | 100 |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 118 ₴




