
Гнучкі шланги для змішувача довжина 100 SD FORTE з нейлону та латуні М10*100 см (пара) Голки антикорозія
- Немає в наявності
- Код: шланг смес сд форте 100
250 ₴/пара
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гнучкі шланги для змішувача довжина 100 SD FORTE з нейлону та латуні М10*100 см (пара) Голки антикорозія
Гнучка підводка для води SD Forte М10 100 см (пара) зроблена зі щільного нейлону, що має високу міцність і латуні.
Шланг дуже гнучкий, що дає змогу якнайкраще заховати його під час монтажу та зберегти цілісність дизайну приміщення.

Латунні нарізні елементи покриті шаром нікелю.
Призначення виробу — під'єднання змішувачів до системи ГХВС. Підводка слугуватиме довго та надійно, термін експлуатації становить 50 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Середовище робоче | Вода |
| Призначення гнучкої підводки | Для змішувачів |
| Довжина | 1000 мм |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Зовнішня різьба | М10 |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
| Основні атрибути | |
| Кількість циліндричних гайок | 1 |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Гнучкі шланги для змішувача довжина 100 SD FORTE з нейлону та латуні М10*100 см (пара) Голки антикорозія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴/пара




