Кран кульовий 15 мм 1/2 ВН RAFTEC 1/2 БГШ гайка штуцер для води латунний метелик
- Готово до відправки
- Код: кран сд форте 1/2 бгш
148 ₴
146,52 ₴
Кран кульовий 15 мм 1/2 ВН RAFTEC 1/2 БГШ гайка штуцер для води латунний метелик
Кран виготовляється з латуні методом гарячого штампування та покритий нікелем. У кульових кранах використовується трубна циліндрична різь класу "А", що відповідає стандартам (ISO228/2. ISO 7/2). Крани застосовуються на трубопроводах, виготовлених із різних матеріалів. Для герметизації нарізних з'єднань необхідно використовувати — сантехнічний льон з анаеробним герметиком, поліамідну нитку, фумленту.

Кран кульовий для води Raftec серії Red застосовується як запірна арматура на трубопроводах систем питного, господарського, технологічного, холодного та гарячого водопостачання, опалення, стисненого повітря, трубопроводів газопостачання і неагресивних рідин до матеріалу крана. Застосування як регульованої арматури не допускається.

Технічні характеристики
Матеріал корпусу: Латунь нікельована
Робоча температура, °C: від -25 до 120
Штрих-код 6972267510957
Середній повний термін експлуатації, років: 20
Тип ручки: Червоний метелик
Резьба: ВЗ
Клас точності різі: "А" (ISO7/2)
Клас за ефективністю діаметра: Повнопрохідний 95%
Насечка на резьбе: Да
Середній повний ресурс (відкриття-закриття), раз: 25000
Середня напрацювання на відмову (відкриття-закриття), раз: 50000
Сідельні кільця: Тефлон PTFE
Матеріал гвинта кріплення ручки: Нержавіюча сталь
Матеріал ручки: Алюміній, фарба
Матеріал кулі: Латунь хромована
Матеріал штока: Латунь
Сальниковий ущільнювач: Тефлон PTFE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип затвору | Кульовий |
| Умовний прохід | 20 мм |
| З'єднання американка | Ні |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Максимальний робочий тиск | 40 бар |
| Клас герметичності | А |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Нікель |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Привід | Ручний |
| Ручний привід | Ручка метелик |
| Вага | 0.138 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр крана | 1/2" |
| Тип підключення | внутрішня-зовнішня |
| Колір | Червоний |
| Користувацькi характеристики | |
| Кількість циклів | 25000 |
| Пропускна здатність, куб. м./год. | 18.03 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Кран кульовий 15 мм 1/2 ВН RAFTEC 1/2 БГШ гайка штуцер для води латунний метелик |
- Ціна: 146,52 ₴









