


Приладні крани SD FORTE Кран для під'єднання пральної посудомийної машинки 1/2" Нх3/4"Нх1/2"В
- Готово до відправки
- Код: кран стиралка коер
323 ₴
273 ₴
Приладні крани SD FORTE Кран для під'єднання пральної посудомийної машинки 1/2" Нх3/4"Нх1/2"В
Приладний кран SD FORTE 515 трьох ходовий кульовий кутовий 1/2" Нх3/4" Нх1/2" Для під'єднання до магістралі водопостачання різної побутової техніки та сантехнічних приладів.

Під'єднання здійснюється за допомогою гнучкої або жорсткої підводки з накидними гайками. У процесі експлуатації техніки потрібен догляд, чищення або заміна деталей.
Кран дає змогу Вам вимкнутися від магістралі водопостачання й без зусиль провести обслуговування побутової техніки або сантехнічних приладів.
Застосовується для під'єднання: посудомийних машин, змішувачів, фільтрів очищення води, унітазів, біде, сушарок для рушників, пральних машин, бойлерів тощо.

Заміри крана
A — 50,50 мм
B — 42 мм
С — 24 мм
G1 - 1/2" зовнішня
G2 - 3/4" зовнішня
G3 - 1/2" внутреняя
Характеристики:
Виробник Koer
Матеріал корпусу — Латунь CW617N хромована
Матеріал кульового закриву Латунь CW617N
Робоча температура +1 °C - +90 °C
Робочий тиск (бар) — до 12
Клас герметичності затвора — А
Послову пропускну здатність (м3/год) — 1,30
Тип крана — кульовий.
Діаметр різі першого торця 1/2"
Різновид різі першого торцю Зовнішня
Діаметр різі другого торця 3/4"
Різновид різі другого торцю Зовнішня
Діаметр різі третього торцю 1/2"
Різновид різі першого торцю Внутрішня
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип затвору | Кульовий |
| Умовний прохід | 20 мм |
| З'єднання американка | Ні |
| Робоче середовище | Вода |
| Наявність фільтра | Ні |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Клас герметичності | А |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Нікель-хром |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Привід | Ручний |
| Ручний привід | Ручка метелик |
| Діаметр крана | 1/2" |
| Тип підключення | внутрішня-зовнішня |
| Робочий тиск (бар) | до 8 |
| Країна бренду | Чехія |
| Матеріал кульового затвора | Латунь CW617N |
| Умовна пропускна здатність (м3/год) | 1,30 |
| Додаткові характеристики | |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 50.5 мм |
| Метод герметизації від зовнішнього середовища | Сальниковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 90 |
| Назва | Приладні крани SD FORTE Кран для під'єднання пральної посудомийної машинки 1/2" Нх3/4"Нх1/2"В |
- Ціна: 273 ₴




