


Арматура універсальна для змивного бачка з нижньою підводкою AlclaPlast Сливний механізм для унітаза
- Готово до відправки
- Код: AlcaPlast SA2000S-1/2
1 190 ₴
1 166,20 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Арматура універсальна для змивного бачка з нижньою підводкою AlclaPlast Сливний механізм для унітаза»
Арматура універсальна для змивного бачка з нижньою підводкою AlclaPlast Сливний механізм для унітаза0S 1/2"
Арматура AlclaPlast SA2000S 1/2" CHROM для керамических бачков підходить для заміни наявного механізму схожого призначення
Дія впускних механізмів ALCAPLAST ґрунтується на гідромеханічному принципі зачинення впускного клапана. Апробований дизайн і висока якість матеріалів, використовуваних для виробництва виробів, підвищують точність наповнення та знижують чутливість до змін тиску води в водопровідній мережі.

Властивості
- Пластикова різь завдовжки 39 мм
- Вбудований фільтр для уловлювання грубих забруднень
- Плавне закривання механізму
- Можливість регулювати рівень води
- Низька чутливість до перепадів тиску в водопроводі
- Конструкція дає змогу регулювати висоту механізму залежно від висоти бачка
- Зливний механізм START/STOP
- Поплавець для настроювання об'єму води, що спускається
- Можливість встановлення кнопки повз осі спускного механізму
- Кнопка START/STOP хромована
Вміст комплекту
- Впускний механізм A17-1/2"
- Зливний механізм A2000
- Комплект прокладок
- Монтажний комплект: гвинт M8×65 — 2 шт.
Технічні параметри
| Діапазон регулювання по висоті | 310 – 405 mm |
| Функціональний клас I | |
| Акустична група II | <30 dB |
| Робочий діапазон | 0,05 – 0,8 MPa |
| Рекомендований робочий тиск | 0,5 – 0,8 MPa |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип комплектуючого для сантехніки | Арматура для зливного бачка |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Стан | Новий |
| Вага | 0.73 |
| Габарити | 400×200×110 MM |
| Назва | Арматура універсальна для змивного бачка з нижньою підводкою AlclaPlast Сливний механізм для унітаза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 166,20 ₴





