Душові системи душові колони для душу для ванної із змішувачем Qtap Квадратний тропічний душ
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SD00031254
3 657 ₴
3 631 ₴
Показати оптові ціниДушові системи душові колони для душу для ванної із змішувачем Qtap Квадратний тропічний душ

Душова система Qtap CRM 1005 забезпечить максимально комфортне приймання душу. Вона складається з телескопічної душової стійки з фіксованим верхнім і гнучким ручним душем, змішувача та полички. Тривалий термін експлуатації забезпечують не схильна до впливу іржі, довговічна, зносостійка латунь і міцний пластик, з яких виготовлений виріб.

Душова система Qtap — це стильне та функціональне рішення для вашої ванної або душової кабіни. Виготовлена з високоякісної латуні, ця система забезпечує надійність і довговічність експлуатації. Її унікальний дизайн надасть вашій ванній кімнаті елегантність і вишуканість. Змішувач для ванни або душу забезпечує зручне регулювання температури та напору води, а кругла тропічна лійка створює комфортне та приємне відчуття під час прийняття душу. Ця душова система поєднує в собі високу якість і стильний дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Встановлення | Пристінна, Настінна |
| Колір | Хром |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Вага | 3 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Верхній душ | Так |
| Ручний душ | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Шланг | Так |
| Душова штанга | Так |
| Поличка | Так |
| Вилив | Так |
| Змішувач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 470 мм |
| Висота | 1420 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Довжина шланга | 1500 мм |
| Додаткові функції | |
| Ручний душ регульований по висоті | Так |
| Ручний душ регульований по нахилу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Латунь |
| Тип управління | Одноважільний |
| Поверхня | Глянцева |
| Вид монтажу | Настінний |
| Тип виливу | Поворотний |
| Гарантія | 60 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Діаметр лійки, мм | Ручний душ: 95х100. Верхній душ: 200х200 |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Комплектація | Змішувач, кронштейн для верхнього душу, лійка для верхнього душу, кронштейн для ручного душу, лійка для ручного душу, душовий шланг, душова стійка, полку, кріплення. |
| Габарити упаковки 1, мм | 435х765х170 |
| Серія | Plava |
| Довжина кронштейна для верхнього душу, мм | 370 |
| Кількість режимів перемикання лійки | Ручний душ: 1. Верхній душ: 1 |
| Тип виробу | Душова система |
| Висота душової стійки, мм | 850-1200 |
| Механізм змішування | Картридж |
| Габарити виробу (Дхшхв), мм | 1420х210х470 |
| Довжина шланга, мм | 1500 |
| Вага нетто, кг | 2,92 |
| Вага брутто 1, кг | 3,75 |
| Форма лійки | Ручний душ: прямокутний. Верхній душ: квадратна |
| Артикул | QT1005CRM |
| Мoдель | 1005 |
| Країна-виробник | Китай |
| Бренд | Qtap |
| Довжина виливу, мм | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість споживачів | 3 |
| Назва | |
| Назва | Душові системи душові колони для душу для ванної із змішувачем Qtap Квадратний тропічний душ |
- Ціна: 3 631 ₴













