Душова система з неіржавкої сталі із змішувачем Kubis Квадратний тропічний душ для ванної системи для душу
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SD00034635
3 869 ₴
3 824 ₴
Показати оптові ціниДушова система з неіржавкої сталі із змішувачем Kubis Квадратний тропічний душ для ванної системи для душу

Душова система Lidz (NKS) 10 30 1005 — незамінний атрибут для приємної та звичної кожній сучасній людині гігієнічної процедури. До складу входить змішувач, верхній і ручний душ, а також зручна, регульована за висотою душова стійка. Деталі виготовлені з високоякісної неіржавкої сталі, що збільшує експлуатаційний термін експлуатації цієї душової системи.

Душова система з неіржавкої сталі, вироблена в Польщі, являє собою стильне та функціональне рішення для вашої ванної кімнати. Вона обладнана квадратною тропічною лійкою та виливом на змішувачі, що забезпечує комфорт і зручність у використанні.
Виріб виготовлений із якісної неіржавкої сталі, що забезпечує його міцність і довговічність. Квадратна форма лійки забезпечує рівномірний розподіл води для приємного та розслаблювального душу.
Душова система з неіржавкої сталі легко монтується на стіну й ідеально підходить для будь-якого типу ванної кімнати. Її стильний дизайн і висока якість матеріалів роблять цю систему чудовим вибором для вашого душу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал душової системи | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Встановлення | Пристінна, Настінна |
| Колір | Нікель |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Верхній душ | Так |
| Ручний душ | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Шланг | Так |
| Душова штанга | Так |
| Вилив | Так |
| Змішувач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Висота | 485 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Довжина шланга | 1500 мм |
| Додаткові функції | |
| Ручний душ регульований по висоті | Так |
| Ручний душ регульований по нахилу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Одноважільний |
| Поверхня | Брашована |
| Вид монтажу | Настінний |
| Тип виливу | Поворотний |
| Гарантія | 20 років |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Діаметр лійки, мм | Ручной душ: 80х100. Верхній душ: 250х250 |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Комплектація | Змісник, кронштейн для верхньої душі, лейкемія для верхньої душі, кронштейн для ручної душі, лейкемія для ручної душі, душової шланга, душова стійка, міцність. |
| Габарити упаковки 1, мм | 120х800х390 |
| Серія | Kubis |
| Довжина кронштейна для верхнього душу, мм | 360 |
| Кількість режимів перемикання лійки | Ручний душ: 1. Верхній душ: 1 |
| Тип виробу | Душова система |
| Висота душової стійки, мм | 1400 |
| Додаткові характеристики | Під'єднання гарячої води — ліве. |
| Механізм змішування | Картридж |
| Габарити виробу (Дхшхв), мм | 1400х195х485 |
| Довжина шланга, мм | 1500 |
| Вага нетто, кг | 4 |
| Вага брутто 1, кг | 4,55 |
| Форма лійки | Ручний душ: прямокутний. Верхній душ: квадратна |
| Артикул | LDKUB1030NKS28538 |
| Мoдель | 1005 |
| Країна-виробник | Польща |
| Діаметр картриджа, мм | 35 |
| Бренд | Lidz |
| Довжина виливу, мм | 125 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість споживачів | 3 |
| Система запобігання скручуванню шланга | Да |
| назва | |
| Назва | Душова система з неіржавкої сталі із змішувачем Kubis Квадратний тропічний душ для ванної системи для душу |
- Ціна: 3 824 ₴













