



Змішувач білий пластиковий для ванної кімнати одноважільний литий короткий із термопластичного пластику
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: бринекс ванна кор 006 бел
1 230 ₴
615 ₴
Показати оптові ціниОтримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Змішувач білий пластиковий для ванної кімнати одноважільний литий короткий із термопластичного пластику»
Змішувач білий пластиковий для ванної кімнати одноважільний литий короткий із термопластичного пластику

Змішувач для ванни Brinex 35W 006N зроблений із термопластичного пластику білого матового кольору.
Змішувач має низку переваг: не схильний впливу корозії, має оптимальну стійкість до солі, лугу та кислот, також змішувач із термопластику не темніє в процесі експлуатації, не змінює колір і легко чиститься.
Змішувач Brinex 35W 006N можна використовувати за діапазону температур від 5 °C до +90 °C, навіть за максимальної температури він практично не нагрівається й не буде причиною отримання опіків.

Стандартний робочий тиск змішувача до 3 Bar. Картридж регулювання води 35 мм із керамічними пластинами, перемикання euro девіатор не залежить від тиску, вилив литий, його винос від стіни до центру аератора 145 мм, різь на гайках кріплення 3/4 стандартна. Brinex 35W 006N — якісна модель, що відповідає європейським стандартам довговічності та надійності за розумною ціною.
Ця модель без аксесуарів, тобто без шланга та лійки, але за бажанням їх можна до комплектації.
Характеристики:
- Винос виливу від стіни до центру аератора — 145 мм
- Загальна висота — 10 см
- Відстань центрами монтажних гайок — 15 см
- Різь на гайках із розміром — 3/4
- Різь для шланга — 1/2
Комплектація: Змішувач, кріплення.
Нами доповнені всі зусилля для подавання точної та справжньої інформації в описі товару. Джерелом інформації є виробник, він залишає за собою право змінювати конструкцію виробів і комплектацію, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення. Допустима похибка в розмірах ± 2%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brinex |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Покриття | Емаль |
| Колір | Білий |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 0.55 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 115 мм |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/4" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал | ABS пластик |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Діаметр підключення шлангів | 1/2" |
| Поверхня | Матова |
| Габарити упаковки 1, мм | 110х200х155 |
| Довжина виробу, мм | 145 |
| Колір змішувача | Білий/Хром |
| Серія | Brinex 35W |
| Користувальницькі характеристики | |
| Душевий шланг | Ні |
| Назва | Змішувач білий пластиковий для ванної кімнати одноважільний литий короткий із термопластичного пластику |
- Ціна: 615 ₴





