



Надійний універсальний змішувач для умивальника Mars Haiba якісний латунний хромований
- Немає в наявності
- Код: MArs 15cm haiba умывал
1 630 ₴
Надійний універсальний змішувач для умивальника Mars Haiba якісний латунний хромований
Змішувач для умивальника Mars від Haiba — це стильне та надійне рішення для вашої ванної кімнати. Виготовлений із латуні, він забезпечує довговічність і надійність використання. Змішувач обладнаний литим неповоротним гусаком і кріпленням на шпильці, що забезпечує міцне з'єднання з умивальником.

Тип картриджного керування забезпечує плавне та зручне регулювання температури та напору води. Серія Mars пропонує сучасний дизайн, який чудово впишеться в будь-який інтер'єр. Хромоване оздоблення надає змішувачу елегантного зовнішнього вигляду, а також забезпечує захист від корозії.

Діаметр картриджа 35 мм забезпечує надійну роботу змішувача, а тип кріплення на шпильці забезпечує простоту та зручність монтажу. Змішувач Haiba Mars — це поєднання якості, функціональності та стилю для вашої ванної кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для рукомийника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 3 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Сріблястий |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Довжина шланга | 45 см |
| Конструктивні особливості | |
| Тип кріплення | шпильки |
| Тип виливу | Литий |
| Підключення | до водопроводу |
| Вид монтажу | зовнішній, на мийку |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,5 |
| Додаткові | |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10 |
| Країна бренду | Китай |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,5 |
| Загальна довжина (мм) | 240 |
| Колекція | HB Dario |
| Назва | |
| Назва | Надійний універсальний змішувач для умивальника Mars Haiba 15 см якісний латунний хромований |
- Ціна: 1 630 ₴




