Однокран з електронагрівом Lidz для кухонної мийки пластик/неіржавка Warm 95 00 058
- Готово до відправки
- Код: кран нагреватель 0058
2 350 ₴
1 175 ₴
Однокран з електронагрівом Lidz для кухонної мийки пластик/неіржавка Warm 95 00 058
Кран із водонагрівальним елементом Lidz — чудове рішення для економії води, електроенергії та часу.
Електричний кран-водонагрівач Lidz, виготовлений як змішувач і призначений для швидкого нагрівання проточної холодної води для побутових цілей.
Кран водонагрівач призначений для роботи в закритих опалюваних приміщеннях, під'єднується до магістралі холодного водопостачання з тиском від 0,04 ПА до 0,5 МПа та побутової електричної мережі 220 В, 50 Гц.
Кран-водонагрівач є сучасним, надійним і безпечним приладом, який дає змогу уникнути витрат сил, засобів і часу на придбання додаткового обладнання й дає всі переваги використання гарячої води.
Звичайні водонагрівачі споживають багато води, а водонагрівачі Lidz нагрівають воду безпосередньо з крана.
Використовується проточний тип нагрівання — не використовується енергія на попереднє нагрівання й підтримання температури.
Воду можна нагріти лише за 5 секунд, що істотно заощаджує ваш час.
Не треба чекати, поки дадуть гарячу воду.
Захист від перепаду напруги.
Гарантія від виробника.
Шланг підведення води до комплекту не входить.
Переконливе прохання, перед встановленням ознайомиться з інформацією на пакованні та в інструкції. Недотримання правил встановлення може призвести до псування крана та лишить власника права на гарантійний ремонт!!!
Потужність — 3000 Вт, струм — 13,6 А.
Мінімальний тиск у магістралі холодної води — 0,04 МПа (0,4 атм).
Максимальний тиск у магістралі холодної води — 0,5 Мпа (5 атм).
Максимальна температура підігрівання води — 60 °C.
Захист електромережі. Економія: води, електроенергії, часу.
Водонепроникний захист — IPX4. Індикатор температури води.
Габарити паковання 305х275х100 мм

Нами доповнені всі зусилля для подавання точної та справжньої інформації в описі товару. Джерелом інформації є виробник, він залишає за собою право змінювати конструкцію виробів і комплектацію, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення. Допустима похибка в розмірах ± 2%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Вид водонагрівача | Кран з підігрівом води |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Продуктивність | 7 літр/хв |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Робочий тиск | 3 бар |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Розташування | Горизонтальне |
| Підводка | Нижня |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Колір | Білий |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Водонагрівач |
| Максимальна витрата води | 7 літр/хв |
| Монтаж | На виріб |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Гнучка |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Без покриття |
| Назва | Проточний водонагрівач найкращий електричний кран Lidz для кухонної мийки та дачі Кран delimano |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Регулювання температури | Плавна |
| Мінімальний тиск води | 0.4 бар |
| Максимальний тиск води | 5 бар |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Кран | Так |
| Вилив | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 345 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 195 |
| Висота виливу | 210 |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Комплектація | |
| Термостат | True |
| Аератор | True |
- Ціна: 1 175 ₴










