Плоский гусак HAIBA M7230F для змішувача виготовлений із неіржавкої сталі, підходить під сучасні змішувачі, кріпиться гайкою 3/4"
Цей вилив паяний, діаметр футорки 18 мм.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення виливу | Для ванни |
| Матеріал виливу | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Монтаж | На виріб |
| Аератор | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 300 мм |
| Діаметр | 18 мм |
| Приєднувальний розмір виливу | 3/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237 ₴





