


Латунний змішувач кухонний хромований низький поворотний однозахопний одноважільний на мийку Zeon шпильки
- Готово до відправки
- Код: смес кух зеон 004 HB0408
957 ₴
857 ₴
Кухонний змішувач Haiba латунний однозахопний на мийку Zeon 004 HB0408 хром
Змішувач для кухні Haiba Zeon 004 виготовлений із високоякісної харчової латуні, яка не схильна до корозії, стійка до ударів і появи тріщин.
Глянсове хромоване покриття не тільки підвищує довговічність змішувача, але й надає йому привабливості.
Вилив змішувача завдовжки 22 см і заввишки 13 см.
Змішувач має одноважільне керування, за допомогою якого можна відрегулювати температуру та напір холодної й гарячої води.
Виготовлений у сучасному дизайні, який ідеально впишеться в інтер'єр кухні.
Комплектація: аератор Neoperl, гнучка підводка з неіржавкої сталі, кріпильна шпилька

Характеристики змішувача Haiba Zeon 004:
Гарантия на корпус смесителя (мес) - 60
Гарантия на детали смесителя (мес) - 12
Висота до виливу (мм) — 130
Висота змішувача (мм) — 150
Діаметр картриджа (мм) — 40
Довжина виливу (мм) — 220
Матеріал корпусу — латунь
Тип приєднання — шпилька
Загальна довжина (мм) — 250
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і деталей, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Монтаж | На виріб |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 220 мм |
| Висота виливу | 130 мм |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Висота змішувача (см) | 10-15 |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 60 |
| Гнучка підводка в комплекті | Да |
| Довжина гнучкої підводки (см) | 45 |
| Довжина виливу (см) | 21-25 |
| Комплектація | Аератор Neoperl, гнучка підводка з неіржавкої сталі, кріпильна шпилька |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Загальна довжина (мм) | 270 |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
- Ціна: 857 ₴




