Змішувач для кухні поворотний Brinex пластиковий без комплекту підводки 35W 007 білий
- Готово до відправки
- Код: кух бринекс бел 007
394 ₴
294 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для кухні поворотний Brinex пластиковий без комплекту підводки 35W 007 білий
Brinex 35W 007 являє собою одноважільний змішувач з ABS пластику, який не схильний до впливу корозії, має стійкість до солі, лугів і кислот, у процесі експлуатації не темніє, не змінює колір і легко чиститься. Керування подаванням води та регулюванням температури здійснюється за допомогою керамічного картриджа діаметром 40 мм. Монтаж врізний, кріпиться за допомогою гайки.
Поверхня — білий матовий. Змішувач виготовлений з екологічно чистих матеріалів.
У комплекті: Аератор, кріпильний елемент. Без шлангів підведення води в комплекті

Характеристики:
- Тип змішувача — Одноважільний
- Гарантія (мес) - 12
- Гнучка підводка в комплекті — Немає
- Діаметр картриджа (мм) — 40
- Запірний елемент — Картридж
- Комплектація — Аератор, кріпильний елемент
- Матеріал корпусу — ABS пластику
- Монтаж — на виріб
- Призначення — для кухні
- Особливості — без гнучкого підведення в комплекті
- Країна бренда — Україна
- Країна-виробник — Китай
- Термостат — Немає
- Тип виливу — Поворотний
- Колір білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brinex |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Покриття | Емаль |
| Колір | Білий |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Монтаж | На виріб |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Гайка |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 170 мм |
| Висота виливу | 240 мм |
| Висота | 310 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 32 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Тип кріплення | гайка |
| Тип виливу | поворотний |
| Підключення | до водопроводу |
| Вид монтажу | зовнішній, на мийку |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,5 |
| Механізм змішування | картридж |
| Додаткові | |
| Робочий тиск (бар) | До 3 |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10 |
| Країна бренду | Україна |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Загальна довжина (мм) | 205 |
| Колекція | Brinex 40W |
| Витрата води, л/хв | до 13 |
| Шланги підключення | докуповуються окремо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 294 ₴









