


Лійка для ручного душу ZERIX пластикова хромована без режимів SH-01 ZX0420
- Готово до відправки
- Код: Лейка для душа Lidz
198 ₴
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лійка для ручного душу ZERIX пластикова хромована без режимів SH-01 ZX0420
Лійка для душу ZERIX SH-01 ZX0420 пластикова хромована без режимів, круглої форми
Довжина лійки 200 мм, ширина 75 мм
Міжнародний виробник популярних сантехнічних аксесуарів компанія ZERIX випускає серію високоякісних лійок для душу.
Виріб виготовлений з ударостійкої пластмаси зі спеціальним металевим покриттям, яке не потребує спеціального догляду.
Однією з переваг є невелика маса, що гарантує цілісність ванни в разі падіння лійки.
Працює в одинарному режимі розпилення води. У кожен отвір вставлена дюза, що запобігає утворенню вапняного нальоту.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і деталей, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Китай |
| Тип насадки для душу | Ручний душ |
| Матеріал насадки | Пластик |
| Покриття | Хром |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Діаметр душового диску | 75 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Вага | 0.1 кг |
| Назва | Лійка для ручного душу пластикова хромована без режимів для ванної кімнати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴




