Змішувач для ванни настінний поворотний Globus Lux з неіржавкої сталі DUKAT SD8-208
Змішувач для ванни Globus Lux DUKAT SD8-108 з неіржавкої сталі SUS304 має елегантну форму, міцність і надійність, що буде гідно оціненене в процесі щоденного користування.
Переваги моделей змішувачів Globus Lux з неіржавкої сталі:
1 Корпуси моделей виготовлені з харчової неіржавкої сталі SUS304
2 Довговічність і безвідмовність в експлуатації
3 Елегантність форм, міцність і надійність
4 Висока функціональність
5 Використання якісних екологічно чистих матеріалів
6 Інноваційні технології виробництва

Характеристики:
- Діаметр приєднання шлангів: 1/2"
- Під'єднання: До водопроводу
- Спосіб монтажу: На 2 отвори
- Тип виливу: Поворотний
- Комплектація: змішувач із харчової неіржавкої сталі, шланг для душу, лійка для душу, кріплення для лійки
- Бренд : Globus Lux
- Термостат: Немає
- Тип змішувача: Двовентильний
- Колір: Нержавіюча сталь
- Країна-виробник: Китай
- Керування — вентилі напівперевертні
- Класифікація змішувачів: Для ванни
- Тип монтажу змішувача: Настінний
- Гарантія (міс.) : 60
- Серия: DUKAT
- Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
- Довжина гусака — 35 см
- Гарантія — 60 місяців офіційної гарантії від виробника.
Комплектація
- Змішувач із неіржавкої сталі
- Шланг для душу
- Лійка для душу
- Кріплення для душової лійки
- Європеремикач
- Довжина гусака — 350 мм
- Ексцентрики
- Декоративні чаші

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Globus Lux |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Кран-букса |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Кран-букса | напівперевертня |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Серія | DUKAT |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 35 мм |
| Висота | 139 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/4" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Душевий шланг | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 229 ₴







