Кухонний змішувач Qtap латунний високий QT Linea CRM 007F хромований
Змішувач для кухні Qtap Linea CRM 007F зроблений із високоякісної харчової латуні, яка не схильна до корозії, стійка до ударів і появи тріщин.
Глянсове хромоване покриття не тільки підвищує довговічність змішувача, але й надає йому привабливості.
Змішувач має одноважільне керування, за допомогою якого можна відрегулювати температуру та напір холодної й гарячої води.
Виготовлений у сучасному дизайні, який ідеально впишеться в інтер'єр кухні.
Комплектація змішувач, гнучка підводка, кріплення. Довжина гнучкого підведення 400 мм.

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і деталей, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Монтаж | На виріб |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.03 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Гайка |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 180 мм |
| Висота виливу | 210 мм |
| Висота | 295 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажу | врізний |
| Комплектація | Змішувач, гнучка підводка, кріплення. |
| Механізм змішування | Керамічний картридж |
| Робочий тиск, bar | до 3 |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Тип кріплення | Гайка |
| Шланги | на різьбленні |
| Шланги підключення | входять в комплект |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴







