Змішувач для ванни Plamix пластиковий зі шлангом і лійкою SIRIUS-140 White PM0637
- Готово до відправки
- Код: пламикс сириус 140 ванна
945 ₴
Змішувач для ванни Plamix пластиковий зі шлангом і лійкою SIRIUS-140 White PM0637
Змішувач для ванни Plamix SIRIUS-140 white зроблений із термопластику білого кольору.
Змішувач має низку переваг: не схильний впливу корозії, має оптимальну стійкість до солі, лугу та кислот, також змішувач із термопластику не темніє в процесі експлуатації, не змінює колір і легко чиститься.
Як запірний елемент використовуються керамічні кран букси (180°) — 1/2
Змішувач Plamix SIRIUS-140 white можна використовувати за діапазону температур від -30 °C до +95 °C, навіть за максимальної температури він практично не нагрівається й не буде причиною отримання опіків.
Стандартний робочий тиск змішувача 12 Bar, максимальний насичений тиск 20 Bar!
Plamix Omega 140 white — якісна модель, що відповідає європейським стандартам довговічності та надійності за розумною ціною.
Характеристики:
Відстань центрами монтажних гайок — 15 см
Різь на гайках із розміром — 3/4
Різь для шланга — 1/2
Комплектація
- чашки декоративні білі ( пластик) 2 шт.
- ексцентрики ( пластик) 2 шт.
- ущільнювачі для монтажу (силікон) 2 шт.
- шланг і лійка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PLAMIX |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Колір | Білий |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 180 град. |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Кран-букса |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 290 мм |
| Висота | 12 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/4" |
| Діаметр монтажних отворів | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | термопластик |
| Тип кран букси | Керамічна напівперевертня (180°) |
| Покриття | фарба |
| Користувальницькі характеристики | |
| Душевий шланг | Так |
- Ціна: 945 ₴




