


Полиця скляна Lidz кутова настінна 245х248 см для ванної кімнати Lidz (CRG) 114.10.01
- Готово до відправки
- Код: полка лидз 114.10.01
451 ₴
Полиця скляна Lidz кутова настінна 245х248 см для ванної кімнати Lidz (CRG) 114.10.01
Пілочка для ванної кімнати Lidz кутова напівкруглої форми виготовлена з прозорого матового скла з пластинами кріплення з високоякісного металу з хромованим покриттям.
Розміри скляної полиці — 245х248 мм. Габарити всього виробу — 80х268х265 мм Полицю можна розташувати у ванній, душі, туалеті та інших місцях.
Вона зробить дизайн будь-якої ванної кімнати привабливішим. Полицю можна розташувати під дзеркалом і зберігати на ній ванні засоби гігієни, а бортик захистить їх від випадкових падінь.
Комплектація: полиця, тримачі полиці — 2 шт., борт полиці, кріплення ( дюбель-цвяшник — 4 шт.).

Нами доповнені всі зусилля для подавання точної та справжньої інформації в описі товару. Джерелом інформації є виробник, він залишає за собою право змінювати конструкцію виробів і комплектацію, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення. Допустима похибка в розмірах ± 2%.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | кутова, кутова радіусна |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Хромований |
| Колір покриття | Хром |
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 268 мм |
| Глибина | 265 мм |
| Висота | 80 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | скло матове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Скло/метал |
| Метод кріплення | шурупи |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
- Ціна: 451 ₴




