Змішувач для ванни одноважільний Brinex з термопластику 36W 005 (без шланга та лійки) білий
- Готово до відправки
- Код: бринекс ванна 36 005
662 ₴
Змішувач для ванни одноважільний Brinex з термопластику 36W 005 (без шланга та лійки) білий
Змішувач для ванни Brinex 36W 005 зроблений із термопластичного пластику білого кольору.
Змішувач має низку переваг: не схильний до впливу корозії, має оптимальну стійкість до солі, лугу та кислот, також змішувач із термопластику не темніє в процесі експлуатації, не змінює колір і легко чиститься.
Змішувач Brinex 36W 005 можна використовувати за діапазону температур від 5 до +90 °C, навіть за максимальної температури він практично не нагрівається й не буде причиною отримання опіків.
Стандартний робочий тиск змішувача до 3 Bar. Картридж регулювання води 35 мм із керамічними пластинами, перемикання euro девіатор не залежний від тиску, вилив поворотний і, його винос від стіни до центру аератора 38 см, різь на гайках кріплення 3/4 стандартна. Brinex 36W 005 — якісна модель, що відповідає європейським стандартам довговічності та надійності за розумною ціною.

Ця модель без аксесуарів, тобто без шланга та лійки, але за бажанням їх можна до комплектації.
Характеристики:
Вынос излива - 35 см
Загальна висота — 19 см
Відстань центрами монтажних гайок — 15 см
Різь на гайках із розміром — 3/4
Різь для шланга — 1/2
Комплектація: Змішувач, кріплення.
Нами доповнені всі зусилля для подавання точної та справжньої інформації в описі товару. Джерелом інформації є виробник, він залишає за собою право змінювати конструкцію виробів і комплектацію, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення. Допустима похибка в розмірах ± 2%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brinex |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Колір | Білий |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 180 град. |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 0.71 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 35 мм |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/4" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал | ABS пластик |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Діаметр підключення шлангів | 1/2" |
| Поверхня | Глянцева |
| Колір змішувача | Білий/Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Душевий шланг | Ні |
- Ціна: 662 ₴




