

Донний клапан Qtap латунний з переливом для раковини Pop-up PU02O 70х70х227 мм білий
- Готово до відправки
- Код: Дон клапан QT066PU02OW
1 011 ₴
911 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Донний клапан Qtap латунний з переливом для раковини Pop-up PU02O 70х70х227 мм білий
Донний клапан Qtap Pop-up PU02O виготовлений із латунної фурнітури хромованого кольору та білої глянсової керамічної кришки, яка матиме чудовий вигляд на дні раковини такого ж кольору.
Він дасть змогу перекрити зливний отвір у разі потреби та використовувати мийку як таз, а також запобігти неприємним запахам каналізації й економити ресурси води.
Клапан швидко монтується й просто керується за допомогою одного натискання на круглу кришку. Поєднання універсальне зі стандартним кроком різі.
Характеристики донного клапана Qtap Pop-up PU02O
- Тип зливу-переливу Автоматичний (Click-Clack)
- Діаметр зливу — 1 1/4"
- Матеріал — Латунь/Кераміка
- Наявність переливу — так
- Поверхня — глянсова
- Колір білий

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення сифона | Для умивальника |
| Матеріал сифона | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.311 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 240 мм |
| Комплектація | |
| Перелив | Так |
| Донний клапан | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид зливу-переливу | Автоматичний (Cliсk-Claсk) |
| Діаметр зливу | 1 1/4" |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Матеріал | Латунь/Кераміка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 911 ₴




