Дозатор для рідкого мила Qtap пластиковий натискний білий QT DM350WP1
Диспенсер для рідкого мила Qtap Davcovac mydla DM350 (Чехія) виготовлений з ABS пластику з білого кольору.
Отвори з боків допоможуть контролювати залишок рідкого мила. Зручний натискний механізм керування й простота в наповненні резервуара є незаперечними перевагами виробу. Завдяки настінному монтажу шурупами виріб не займає багато місця й може бути розміщений у будь-якому зручному місці санвузла або кухні.
Об'єм дозатора 350 мл
До комплекту входить кріплення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Білий |
| Форма | Прямокутна |
| Поверхня | Глянцева |
| Вага | 0.28 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 см |
| Ширина | 6.8 см |
| Глибина | 7.7 см |
| Об`єм | 350 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип управління | Нажимний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 356 ₴








