
Шланг водяний SD FORTE довжина 200 см 1/2'' В/В у полімерному обплетенні SF391W200 гайка/гайка
- Немає в наявності
- Код: Вод шланг сд 200 см
186 ₴
Шланг водяний SD FORTE довжина 200 см 1/2'' В/В у полімерному обплетенні SF391W200 гайка/гайка
Шланг гумовий SD FORTE — це гнучка підводка із зовнішнім обплетенням із високоінженерного полімеру і внутрішнім діаметром 8 mm для під'єднання санітарних приладів. Вона зроблена з гуми, нейлону високої щільності та латуні.
Шланг гумовий SD FORTE виготовлений із якісних та екологічних матеріалів, що дає змогу під'єднувати її до водопровідних систем із питною водою. Також він не втрачає своїх якісних характеристик під час використання в технічних системах, у системах гарячого водопостачання
Матеріал виробу не схильний до накопичення домішок, що містяться у воді.
Пропускна здатність залишається незмінною упродовж усього терміну експлуатації
Шланг — стійкий до агресивних середовищ, до перепадів температур, гнучкий і має підвищений термін експлуатації.
Термін експлуатації (у режимі експлуатації 20-40 °C) — 50 років.
Максимальна робоча температура: 95°С
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Середовище робоче | Вода |
| Призначення гнучкої підводки | Для душових кабін, Для унітазів, Для бойлерів, Для пісуарів, Для біде, Для котлів, Для насосів, Для газових колонок, Для газових котлів |
| Матеріал шланга | EPDM гума |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 95 град. |
| Довжина | 2000 мм |
| Пропускна здатність | 29 літр/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
| Основні атрибути | |
| Кількість циліндричних гайок | 2 |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
- Ціна: 186 ₴




