


Кран кульовий SD Plus 1/2 БГШ гайка/штуцер для води латунний метелик SD607W15
- Готово до відправки
- Код: кран сд плюс 1/2 бгш
150 ₴
148,50 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кран кульовий SD Plus 1/2 БГШ гайка/штуцер для води латунний метелик SD607W15
Кульовий кран SD Plus 1/2" ВН для води (метелик) виготовляється з високоякісної латуні.
Нікельоване покриття посилює захист виробу від корозії.
Характеристики Кран кульовий SD Plus:
Максимальна робоча температура 120 °C
Максимальний робочий тиск 30 барів

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD plus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип затвору | Кульовий |
| Умовний прохід | 15 мм |
| З'єднання американка | Ні |
| Робоче середовище | Вода |
| Наявність фільтра | Ні |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 30 бар |
| Клас герметичності | А |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Нікель |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Привід | Ручний |
| Ручний привід | Ручка метелик |
| Вага | 0.121 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр крана | 1/2" |
| Тип підключення | внутрішня-зовнішня |
| Додаткові характеристики | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 53 мм |
| Кількість робочих положень | 2 |
| Користувацькi характеристики | |
| Пропускна здатність, куб. м./год. | 18.03 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Кран кульовий SD Plus 1/2 БГШ гайка/штуцер для води латунний метелик Кульові коркові крани |
Інформація для замовлення
- Ціна: 148,50 ₴




