Клапан зворотного ходу SD Forte 1" латунний з латунним штоком SF240W25
Зворотний клапан SD Forte встановлюється на горизонтальних ділянках трубопроводу.
Виготовляється з високоякісної латуні відповідно до європейських стандартів.
Клас герметичності А
Максимальна робоча температура, °C — 130
Максимальний робочий тиск, бар — 40
Зворотний клапан використовується для забезпечення постійного потоку води, пари в один бік і запобігання повернення робочої рідини назад у трубопровід.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Функціональне призначення клапана | Зворотний клапан |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Діаметр різьблення першого торця | 1" |
| Діаметр різьблення другого торця | 1" |
| Максимальна робоча температура | 130 град. |
| Максимальний робочий тиск | 40 бар |
| Клас герметичності | А |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Вага | 0.568 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Додаткові характеристики | |
| Ширина | 46 мм |
| Довжина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 307 ₴






