Кухонний змішувач Haiba латунний однозахопний HANSBERG 012 HB0206 хромований
Змішувач для кухні Haiba Hansberg 012 виготовлений із високоякісної харчової латуні, яка не схильна до корозії, стійка до ударів і появи тріщин.
Глянсове хромоване покриття не тільки підвищує довговічність змішувача, але й надає йому привабливості.
Вилив змішувача завдовжки 23 см має потовщені стінки
Змішувач має одноважільне керування, за допомогою якого можна відрегулювати температуру та напір холодної й гарячої води.
Виготовлений у сучасному дизайні, який ідеально впишеться в інтер'єр кухні.
Комплектація: змішувач, гнучка підводка, кріплення.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і деталей, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Монтаж | На виріб |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 230 мм |
| Висота виливу | 100 мм |
| Висота | 145 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Висота змішувача (см) | 10-15 |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 60 |
| Гнучка підводка в комплекті | Да |
| Довжина гнучкої підводки (см) | 45 |
| Довжина виливу (см) | 21-25 |
| Комплектація | Аератор Neoperl, гнучка підводка з неіржавкої сталі, кріпильна шпилька |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Загальна довжина (мм) | 270 |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 137 ₴







