

Змішувач для ванни ZERIX з лійкою та шлангом кран-букса напівоберт JIK7 102-A ZX0408 хром
- Немає в наявності
- Код: смес зерикс ванна жик
802 ₴
Змішувач для ванни ZERIX з лійкою та шлангом кран-букса напівоберт JIK7 102-A ZX0408 хром
Змішувач для ванни Lidz (CRM) 30 21 143 00 з довгим поворотним виливом виготовлений із якісного матеріалу, укомплектований душовим шлангом і лійкою. Якісний змішувач для ванної, який виготовлений із силуміну.
Завдяки хромованому покриттю має міцну поверхню та привабливий зовнішній вигляд.
Для увімкнення потоку води передбачено два вентиля (кран-букса керамічна — напівперевертна), для перемикання на душ — дивертор (шарове перемикання).
Настінний монтаж здійснюється за допомогою кріпильних деталей, які входять до комплекту. Декоративні розетки приховають усі похибки встановлення на оздобленні ванної кімнати.
Діаметр лійки 70 мм, під'єднання шланга — різь 1/2"
Комплектація: шланг 150 см, однорежимна лійка розміром 7х17, тримач для лійки, аератор, ексцентрики, чашки, гумові прокладки

Гарантия от производителоя на корпус смесителя 24 месяца, на детали смесителя 12 месяцев.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і деталей, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 180 град. |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Кран-букса |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 300 мм |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/4" |
| Діаметр монтажних отворів | 20 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Діаметр лійки, мм | 70 |
| Робочий тиск, bar | до 3 |
| Комплектація | Шланг 150 см, однорежимна лійка розміром 7х17, тримач для лійки, аератор, ексцентрики, чашки, гумові прокладки |
| Тип кран букси | керамічна напівперевертня |
| Тип виробу | змішувач |
| Довжина виробу, мм | 350 |
| Серія | JIK |
| Діаметр приєднання шланга | 1/2" |
| Душовий гарнітур у комплекті | да |
| Розмір кран букси (дюйм) | 1/2 |
| Довжина виливу (см) | 26-30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Душевий шланг | Так |
- Ціна: 802 ₴




