Лійка для ручного душу Lidz пластикова хромована 51 02 000 00
Лійка для ручного душу Lidz виготовлена з пластику з хромованим покриттям, тому поверхня блискуча, не іржавіє, не боїться гідроударів і перепаду температур, а також не облазить від агресивних мийних.
Для під'єднання до душового шланга є підведення із зовнішньою різзю. Завдяки універсальному діаметру лійка сумісна з усіма гнучкими шлангами для душу. Монтується без особливих зусиль і додаткових підручних засобів.

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і деталей, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.
Сучасний дизайн і блиск цієї моделі дають можливість установлення з будь-яким змішувачем, водночас вона яскраво підкреслить інтер'єр душової або ванної кімнати.
Приєднання до шланга здійснюється звичайним нарізним з'єднанням із гумовими ущільнювачами у формі кілець (прокладок). Це дає змогу поєднати її з будь-яким звичайним шлангом для душу. Діаметр приєднання 1/2"
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.05 кг |
| Виробник | Lidz |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 166 мм |
| Покриття | Хром |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Тип насадки для душу | Ручний душ |
| Матеріал насадки | Пластик |
| Діаметр душового диску | 67 мм |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Додаткові функції | |
| Підходить для проточних водонагрівачів | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Діаметр підключення (дюйм) | 1/2 |
| Комплектація | Лійка для ручного душу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
- Ціна: 55 ₴






