Шланг для води ECO-FLEX довжина 0,8 м 1/2'' В/В у неіржавкому обплетенні W1FF080
ШЛАНГІ МЕТАЛІЧНІ ECO-FLEX НІЖУВАЛЬНІ «ВОТРА/СТАНДАРТ» — це неіржавкий гофрований шланг із широким кроком гофрування й закінченнями з нікельованої латуні. Застосовуються для під'єднання різного водоспоживання: бойлерів, водонагрівачів, посудомийних машин, сушарок для рушників, радіаторів тощо.
Широкий крок гофрування надає необхідної жорсткості та запобігає появі сторонніх шумів і вібрації. Брак корозійних матеріалів роблять цю підводку довговічною.
Прокладки — біконіт
Основні переваги гофрованих шлангів із неіржавкої сталі — це:
- Безпека та надійність — вся продукція ТМ «EKO-FLEX» двічі перевіряється під тиском 7 атм., не бояться перепадів тиску та температур, перенесені упродовж гарантійного терміну експлуатації;
- Довговічність — упродовж терміну експлуатації не втрачає своїх властивостей, мінімальний термін експлуатації 25 років;
- Економність — невисокі кошти вартості в середньому на 1 рік експлуатації шланга;
- Зручність монтажу — немає потреби використовувати спеціальний інструмент і навички монтажу, під час монтажу не використовується зварювання та паяння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecoflex |
| Довжина | 800 мм |
| Максимальна температура робочої рідини | 130 град. |
| Матеріал шланга | Нержавіюча сталь |
| Середовище робоче | Вода |
| Призначення гнучкої підводки | Для душових кабін, Для унітазів, Для бойлерів, Для пісуарів, Для біде, Для котлів, Для насосів, Для газових колонок, Для газових котлів |
| Антивібраційна гнучка підводка | Так |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
| Основні атрибути | |
| Кількість циліндричних гайок | 2 |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
| Гофротруба | Неіржавка сталь AISI 304 |
| Фітинги | Латунь із нікельованим покриттям |
| Прокладка | Біконіт |
| Робоча температура (град) | -20/+130 ºС |
- Ціна: 252 ₴




